WSTECZ

Mobirise Website Builder

RABATY NA STACJACH ORLEN DLA ZWIĄZKOWCÓW

Komisja Krajowa NSZZ „Solidarność” podpisała z PKN ORLEN S.A. umowę, na podstawie której członkowie Związku będą mogli uzyskać rabat przy zakupie paliwa i artykułów pozapaliwowych na stacjach paliw PKN ORLEN.

Każda osoba chętna do otrzymania karty rabatowej musi najpierw – o ile nie posiada – wyrobić sobie elektroniczną legitymację członkowską NSZZ „Solidarność”. W tym celu należy się zwrócić do macierzystej organizacji związkowej i wypełnić odpowiedni wniosek.

Osoby, które już posiadają elektroniczną legitymację członkowską muszą udać się na jedną z dedykowanych stacji PKN ORLEN by odebrać kartę rabatową.

Karta będzie wyrabiana na podstawie Legitymacji Członkowskiej NSZZ Solidarność.

Można wyrobić tylko jedna kartę BiznesTank – w przypadku wyrobienia kolejnej karty poprzednia będzie blokowana w systemie.
Wyrobienie karty kosztuje 1 zł.

Przy wyrabianiu karty należy podać numer rejestracyjny pojazdu.
⚠️ Uwaga - można samemu zmienić numer rejestracyjny pojazdu na stacji ale nie częściej niż raz na 3 miesiące‼️
🚨W przypadku wykrycia zmiany numeru rejestracyjnego częściej niż raz na 3 miesiące karta będzie blokowana wraz z użytkownikiem‼️

Miesięczny limit zakupu paliwa na kartę wynosi 300 litrów paliwa - po przekroczeniu limitu karta będzie aktywna ale nie będzie naliczany rabat.
Natomiast rabat na usługę myjni i odkurzacza oraz rabatu na oleje silnikowe, płyny do spryskiwaczy i produkty Stop Cafe, będzie aktywny.

Mobirise Website Builder

Best AI Website Maker