WSTECZ

O nas w mediach

Mikołajki z policjantami
Rozmowy o bezpieczeństwie, prezentacja policyjnego sprzętu, drobne upominki – to tylko niektóre atrakcje przygotowane dla uczestników „Mikołajek z policjantami”. W wydarzeniu wzięli udział również przedstawiciele innych służb, a także instytucji pomocowych. Spotkanie miało przypomnieć jak ważną rolę w naszym codziennym życiu odgrywa bezpieczeństwo.

Źródło:
https://olsztyn.policja.gov.pl/o02/aktualnosci/101016,Mikolajki-z-policjantami.html

Mobirise Website Builder

KOMENDA MIEJSKA POLICJI W OLSZTYNIE

28.12.2022

Dzielnicowy z sercem
Funkcjonariusz z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie w roli świętego Mikołaja. Starszy aspirant Leszek Jacznik od sześciu lat prowadzi akcję "Paczka z dzielnicy". To jego sposób na niesienie pomocy i wywołanie uśmiechu na twarzach najbardziej potrzebujących.

Źródło:
https://teleexpress.tvp.pl/65115844/dzielnicowy-z-sercem

Mobirise Website Builder

TELEEXPRESS

15.12.2022

Odznaczeni wyróżnieniem „Kawalera Białej Wstążki”
W URZĘDZIE MARSZAŁKOWSKIM W OLSZTYNIE ODBYŁA SIĘ WOJEWÓDZKA KONFERENCJA PODSUMOWUJĄCA KAMPANIĘ „BIAŁA WSTĄŻKA”. ORGANIZATORAMI WYDARZENIA BYLI SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO ORAZ STOWARZYSZENIE „PIELĘGNUJE-MY WIĘZI” Z PASYMIA.

Źródło:
https://warmia.mazury.pl/polityka-spoleczna/aktualnosci/8091-odznaczeni-wyroznieniem-kawalera-bialej-wstazki

Mobirise Website Builder

REGIONALNY PORTAL INFORMACYJNY
WROTA WARMII I MAZUR

09.12.2022

Brak współpracy ze strony niektórych komendantów ze Związkiem
Poruszono problemy O.M. „Solidarności” Pracowników i Funkcjonariuszy Regionu Warmińsko-Mazurskiego i brak współpracy ze strony niektórych komendantów ze Związkiem.

Źródło:
https://www.facebook.com/RegionWarminskoMazurskiNszzSolidarnosc/posts/pfbid0BvrL8epUC3DXPG5ztfoUYVw4mdsCnAWUYHjbcaqDhVavHk62DeVJv5ke4EMvhUvBl

Mobirise Website Builder

REGION WARMIŃSKO-MAZURSKI NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"

25.11.2022

Ważne jest odpowiednie słowo. Policyjna "Akcja 41". Możesz uniknąć kary
Za sprawą nietypowej akcji protestacyjnej związku zawodowego polskiej policji kierowcy, którzy złamią przepisy, mogą dostać pouczenie zamiast mandatu. Mundurowi domagają się m.in. waloryzacji wynagrodzenia i podniesienia świadczeń socjalnych.

Źródło:
https://autokult.pl/policja-pouczy-zamiast-wystawiac-mandaty-ruszyla-niecodzienna-akcja-41,6823953625963328a?fbclid=IwAR3pxa71CpYWN82k527TnHswO5Jbh4zz7qsz6aM-TVqkhDg9Uk5sTEEmn6U

Mobirise Website Builder

AUTOKULT.PL

17.10.2022

Policjanci rozpoczynają protest. 10 postulatów, na czele wyższe zarobki
Na razie czekamy na reakcję rządu - mówi Rafał Bielecki, szef OM NSZZ "Solidarność" Funkcjonariuszy i Pracowników Policji na Warmię i Mazury po ogłoszeniu akcji protestacyjnej.

Źródło:
https://olsztyn.wyborcza.pl/olsztyn/7,48726,28985159,policjanci-rozpoczynaja-protest-10-postulatow-na-czele-wyzsze.html?disableRedirects=true

Mobirise Website Builder

WYBORCZA OLSZTYN

05.10.2022

Józef Dziki o emeryturach stażowych i nowym związku zawodowym policjantów. Posłuchaj Porannych Pytań
O powstaniu policyjnej „Solidarności” w województwie mówił przewodniczący regionu tego związku zawodowego. Szef „Solidarności” podkreślał, że powołanie tego związku nie było inicjatywą zarządu związku, a pomysłem samych policjantów.

Źródło:
https://radioolsztyn.pl/jozef-dziki-o-emeryturach-stazowych-i-nowym-zwiazku-zawodowym-policjantow-posluchaj-porannych-pytan/01649023?fbclid=IwAR2J4DUHFEGgv7IXRzTyZ4WsJgUUb0vEf9hTRlU3mxE4xKhjsFDLP92a7vU#.YuEkcTkPb14.facebook

Mobirise Website Builder

RADIO OLSZTYN

27.07.2022

Spotkanie Przewodniczących Organizacji Solidarności Policji
– Spotkanie zdominowały sprawy bieżące i przygotowania do wyborów Krajowej Sekcji Policji NSZZ „Solidarność”, ponieważ są spełnione wymagane warunki do rejestracji. Aktualnie już blisko 2000 funkcjonariuszy i pracowników cywilnych Policji zrzeszonych jest w naszym Związku – powiedział wyraźnie zadowolony z tego faktu zastępca przewodniczącego KK Tadeusz Majchrowicz.

Źródło:
https://www.tysol.pl/a85586-spotkanie-przewodniczacych-organizacji-solidarnosci-policji?fbclid=IwAR3M90kigVH3l8zdpwLzUmgxaCe5AzZkuScB_7rLtXiiM19DjPuRg26sHsE

Mobirise Website Builder

TYSOL.PL

09.06.2022

Festyn z okazji dnia dziecka
Festyn z okazji dnia dziecka. Policjanci z NSZZ Solidarność region warmińsko-mazurski zorganizowali super spotkanie dla najmłodszych 😍👏🥯 przy olsztyńskim Carrefourze.

Źródło:
https://www.facebook.com/eskaolsztynnews/posts/pfbid02EFPzH7keWTuePymHMFxW7bPksjzovAmJMXJZEkGLGdDbNgN135BPzAksxkbUVJCkl

Mobirise Website Builder

ESKA OLSZTYN NEWS

04.06.2022

Festyn z okazji dnia dziecka
Z radością informujemy, że Nadleśnictwo Olsztyn zostało Partnerem festynu z okazji Dnia Dziecka organizowanego przez olsztyńską Policję, a dokładnie przez Organizację Międzyzakładową NSZZ Solidarność" Funkcjonariuszy i Pracowników Policji Region Warmińsko-Mazurski.
W dniu dzisiejszym przekazaliśmy materiały edukacyjne i upominki na wydarzenie, które odbędzie się 4 czerwca na ul. Krasickiego 1B w Olsztynie.
🎁
Z najlepszymi życzeniami dla najmłodszych gości lasu
🌳 🤸 🌲 🤸 🌳

Źródło:
https://www.facebook.com/NadlesnictwoOlsztyn/posts/pfbid02GRXyRCULmxrg1AA3xNgzhBtLvyQi7XbDeLqmPqwc3aAzeCw3ucDMtkTdL9aVRjZYl

Mobirise Website Builder

NADLEŚNICTWO OLSZTYN

25.11.2022

Awantura o pomoc dla uchodźców w Olsztynie. Komendant policji odmawia zgody na zbiórkę
To miał być odruch serca jakich wiele. Olsztyńscy policjanci zrzeszeni w Organizacji Międzyzakładowej NSZZ "Solidarność" Funkcjonariuszy i Pracowników Policji Regionu Warmińsko-Mazurskiego poprosili komendanta o zgodę na przeprowadzenie w komendzie zbiórki dla uchodźców. Po czterech dniach dostali odpowiedź. Negatywną. Komendant na zbiórkę nie pozwolił. - Jesteśmy zażenowani tą całą sytuacją. Wszyscy pomagają uchodźcom, a tu policja, która ma stać na straży prawa, odmawia - mówią policjanci. Interia ujawnia kulisy sprawy i pyta komendanta, dlaczego nie zgadza się na taką pomoc.

Źródło:
https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-ukraina-rosja/aktualnosci/news-awantura-o-pomoc-dla-uchodzcow-w-olsztynie-komendant-policji,nId,5892326?fbclid=IwAR3O9WxC8OECNTW6wlOp5Ioqsf1r5LhIFWQFYjJvetCYAGJhEwm7e-EFpbU

Mobirise Website Builder

INTERIA WYDARZENIA

14.03.2022

Rafał Bielecki przewodniczącym policjantów warmińsko-mazurskiej Solidarności
14 stycznia w siedzibie Regionu Warmińsko-Mazurskiego NSZZ „Solidarność” wybrano władze utworzonej niedawno Międzyzakładowej Organizacji Związkowej NSZZ „Solidarność” Funkcjonariuszy i Pracowników Policji – Region Warmińsko-Mazurski.

Źródło:
https://www.tysol.pl/a77579-Rafal-Bielecki-przewodniczacym-policjantow-warminsko-mazurskiej-Solidarnosci?fbclid=IwAR13lGBh23YA3wrKfhPwuNDt1m6qWyC5TM3isOCpiFzuCgpn1KN6caq9TZc

Mobirise Website Builder

TYSOL.PL

17.01.2022

Best AI Website Maker